Kapsel

Kapsel 1.0.6

Sprawdź, jaką przyszłość wróży Ci Kapsel

Kapsel to darmowa aplikacja na Android, promująca markę Tymbark. Znacie napoje Tymbarku? Pod każdym kapslem można znaleźć śmieszny napis. Otóż, teraz już nie będziecie musieli kupować napoju, by odkryć, jaka tymbarkowa mądrość czeka na Was w danym dniu. Wystarczy telefon z Android na pokładzie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawna
  • Dobra graficznie
  • Możliwość zmiany tła

Wady

  • Tylko jeden kapsel na dzień

Bardzo dobry
8

Kapsel to darmowa aplikacja na Android, promująca markę Tymbark. Znacie napoje Tymbarku? Pod każdym kapslem można znaleźć śmieszny napis. Otóż, teraz już nie będziecie musieli kupować napoju, by odkryć, jaka tymbarkowa mądrość czeka na Was w danym dniu. Wystarczy telefon z Android na pokładzie.

Do kina czy na film?

Aplikacja Kapsel ma bardzo proste działanie. Na ekranie pokazuje się znana wszystkim, charakterystyczna zatyczka Tymbarku. Po kliknięciu w nią ukazuje się oczywiście wesoły tekst. Niestety, możemy tylko raz dziennie sprawdzić, co kryje przed nami kapslowa krynica mądrości.

Za to aplikacja Kapsel pozwala na podzielenie się śmiesznym napisem przez social media. Możemy również wybrać jedno z 7 teł, na których pokazywać się będzie nasz kapsel. Zresztą, możemy również nim poruszać i potrząsać – taki bonusik.

Napojowe mądrości

Kapsel ma sterowanie dziecinnie proste, ograniczające się do kliknięcia w wirtualną jego reprezentację. Graficznie aplikacja jest dopracowana i cieszy oko.

Co przyniesie nam dzisiejszy dzień?

Kapsel to niezbyt skomplikowana aplikacja. Jeżeli jednak lubicie kapslowe mądrości Tymbarku, to aplikacja się Wam spodoba i umili dzień odpowiednią dozą humoru. Choć jest to produkt czysto promocyjny, to zrobiony ze smakiem.